Toshiba Satellite U400D Modem on Hold Utility 2.5.53 for Vista

Toshiba Satellite U400D Modem on Hold Utility 2.5.53 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite U400D Modem on Hold Utility 2.5.53 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway ML6228 Texas Instruments Card Reader Driver 2.0.0.9 for , czy Sony Vaio VPCZ112GX/S WebCam Companion Application 3.0.21.278 fo. Kod programu Toshiba Satellite U400D Modem on Hold Utility 2.5.53 for Vista został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.