Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology

Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASUS F2A85-V AMD Graphics Driver 8.982.0.0 for Windows 8 czy Matrox QID Low-profile PCI Graphics Driver 2.12.00.147 for XP64/. Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.