Toshiba Satellite L755D Atheros Bluetooth Filter Driver Package

Toshiba Satellite L755D Atheros Bluetooth Filter Driver Package jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite L755D Atheros Bluetooth Filter Driver Package jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASRock H77 Pro4/MVP BIOS 1.50 czy Gateway MP8701 NVIDIA Graphics Driver 83.9 for XP. Programiści Atheros zadbali, by Toshiba Satellite L755D Atheros Bluetooth Filter Driver Package były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.