Dell Inspiron 535s PLDS DH-16AAS Firmware JD12

Dell Inspiron 535s PLDS DH-16AAS Firmware JD12 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy PLDS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell Inspiron 535s PLDS DH-16AAS Firmware JD12 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.11 for , czy Dell Dimension 4600C Panasonic UJDA360 Firmware 1.04. Programiści PLDS zadbali, by Dell Inspiron 535s PLDS DH-16AAS Firmware JD12 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.


Liczba pobrań: 700
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:PLDS
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca