ASRock P65iCafe Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo

ASRock P65iCafe Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASRock P65iCafe Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite R850 Intelligent Display Management Tool 1.1.1 czy Sony KDL-55HX755 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA. ASRock P65iCafe Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.