Gateway ID79C BIOS 1.15

Gateway ID79C BIOS 1.15 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gateway.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway ID79C BIOS 1.15 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sapphire PURE Platinum A75 AMD AHCI/RAID Driver 3.3.1540.13 for , czy EVGA nForce 630i/GeForce 7150 HDMI Realtek Audio Driver 2.67 for. Gateway ID79C BIOS 1.15 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.