iMesh 12.0.920.48974

iMesh to program do pobierania plików w sieci P2P. iMesh przeszukuje i pobiera pliki z zasobów zgromadzonych na komputerach tych użytkowników, którzy zgodzili się je udostępnić. Umożliwia dotarcie praktycznie do każdego rodzaju plików, w tym do różnego rodzaju multimediów (np. muzyki w formacie Mp3) - w sekcji Search do wyboru są m.in. następujące kategorie: audio, obrazy oraz wideo. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Rezultaty szukania są wyświetlane w formie tabeli zawierającej informacje o nazwie pliku, jego rozmiarach oraz dostępności. Program potrafi pobierać kilka plików jednocześnie oraz obsługuje automatyczne wznawianie pobierania. Aplikacja umożliwia dodatkowo przeglądanie zasobów innych użytkowników, zaznaczonych jako "przyjaciele". iMesh posiada także wbudowany, w pełni funkcjonalny odtwarzacz multimedialny, zaawansowany moduł do zarządzania kolekcją multimediów, zestaw odniesień do stron internetowych związanych z poszczególnymi utworami, filtr pozwalający wychwycić fałszywe pliki oraz wirusy. Program udostępnia także wbudowany czat i moduł kontroli wykorzystania pasma.

UWAGA

Podobnie, jak w wypadku innych programów do bezpośredniej wymiany plików, autorzy ostrzegają, że pobieranie i udostępnianie chronionych prawami autorskimi plików może być niezgodne z prawem.


Liczba pobrań: 956
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:iMesh.com Inc.
Rozmiar:2.48 MB
Nazwa pliku: iMesh_12.0.920.48974.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 956
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:iMesh.com Inc.
Rozmiar:2.48 MB
Nazwa pliku: iMesh_12.0.920.48974.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca