Brother MFC-J430W Printer / Scanner Driver D1

Brother MFC-J430W Printer / Scanner Driver D1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Brother.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Brother MFC-J430W Printer / Scanner Driver D1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Dimension E520 AVerMedia TV Tuner Driver 2.4.0.26, czy Toshiba Satellite R840 Realtek Audio Driver 5.10.0.6297 for XP. Brother MFC-J430W Printer / Scanner Driver D1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.