CD/DVD Diagnostic 2.1.4 Build 20

Narzędzie pozwala nie tylko na uzyskanie informacji o problemach przy odczytywaniu nośników optycznych, lecz może służyć jako specjalny program do odzyskiwania teoretycznie utraconych danych.

W Twojej kolekcji płyt CD i DVD na pewno znajdują się krążki, które nie mogą być odczytane przez napęd w całości lub w ogóle odmawiają współpracy. To narzędzie pozwoli zdiagnozować problemy i ewentualnie znaleźć ich rozwiązanie.

Po uruchomieniu programu należy wskazać nośnik z danymi, aby aplikacja mogła zdiagnozować występujące na nim problemy. W razie wystąpienia błędów użytkownik może się dowiedzieć, co jest ich przyczyną (np. źle wypalona płyta, uszkodzona nagrywarka, uszkodzony napęd, itp.). Wyświetlane raporty są bardzo szczegółowe - zawierają takie informacje jak: ilość ścieżek, rodzaj nośnika, zajmowana przestrzeń w megabajtach i minutach, ilość nagrywanych sesji i informacje o nich.

Użytkownik może nakazać wykonanie testu odczytu (szybkiego, średniego i pełnego), obejrzeć sektory płyty w postaci szesnastkowej lub skopiować jej zawartość na dysk twardy komputera. Ta ostatnia opcja umożliwia odzyskanie np. filmu z zarysowanego nośnika.


Liczba pobrań: 1079
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InfinaDyne
Rozmiar:2.58 MB
Nazwa pliku: diagnostic.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 1079
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InfinaDyne
Rozmiar:2.58 MB
Nazwa pliku: diagnostic.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca