Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro L770 Intel MEI Driver 7.0.2.1164 for Windo lub MSI P67A-GD80 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6782. Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.