Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP 2000t-2a00 CTO Broadcom WLAN Driver 5.100.82.139 for Windows czy Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver. Aplikacja Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.