Punkt Skupu 6.0.7

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tej wersji poprawiono funkcje:

- możliwość ukrywania kodów w Katalogu odpadów - funkcja przyda się, gdy dany pod-kod już nie jest w użyciu, a nie można już zmienić jego kwalifikacji.

- program zapamiętuje ostatni wybór rodzaju dokumentu w Bazie klientów - nie trzeba go wybierać za każdym razem, jeżeli dany rodzaj często się powtarza, np. dowód osobisty.