Biuro GT 1.12

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

Biuro GT umożliwia sprawną obsługę dużej liczby podmiotów bez konieczności wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów i odszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. System automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest także automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Jest to program intuicyjny w obsłudze, którego zadaniem jest przede wszystkim znaczne przyspieszenie pracy osób zatrudnionych w biurze rachunkowym.

Biuro GT zawiera mechanizmy pozwalające na łatwe harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Program ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych – przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych. System generuje także odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.

Zmiany w tej edycji:

- dostosowano program do obsługi deklaracji obowiązujących w roku 2013 (wymagana wersja 1.31 systemu InsERT GT).

- program Biuro GT został zintegrowany z programem Subiekt GT. Integracja obejmuje możliwość zapisania kontrahentów z programu Biuro GT do kartoteki kontrahentów w Subiekcie GT, a także umożliwia generowanie faktur dla kontrahentów. Faktury tworzone są na podstawie danych zapisanych w Biurze GT takich, jak miesięczna stawka za obsługę księgową oraz stawki za wykonanie poszczególnych czynności (wpis do KPiR, dekret, wpis do ewidencji VAT, wypłata czy rachunek).

- w module Klienci, przy aktywnej współpracy Biura GT z Subiektem GT, umożliwiono wywoływanie informatora kontrahenta programu Subiekt GT. Do działania funkcji konieczne jest zainstalowanie wersji 1.31 SP1 lub wyższej systemu InsERT GT.

- i inne ulepszenia


Liczba pobrań: 1775
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:43.39 MB
Nazwa pliku: Biuro_GT_1_12.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1775
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:43.39 MB
Nazwa pliku: Biuro_GT_1_12.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca