Rachmistrz GT 1.32 HF2

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Aplikacja to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Rachmistrz GT jest kolejną wersją znanych w Polsce programów firmy InsERT: Rachmistrza 4 i Rachmistrza dla Windows. To sprawny system wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Rachmistrz GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Subiekta GT - system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, Rewizora GT - program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT - system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT - system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Nowości w tym wydaniu:

- dodano nowe schemy wersji elektronicznych i wydruki deklaracji VAT-7(14), VAT-7K(8), VAT-7D(5).

- w "Parametrach ubezpieczeń i funduszy ZUS" dodano możliwość parametryzowania terminu przekazywania składek ZUS.

- poprawiono aktualizację pola 21 w deklaracji VAT-UE w sytuacji gdy generowany jest załącznik VAT-UE/B.

- poprawiono działanie wyszukiwania i filtrowania (F7 oraz F8) tak, aby przy ustawionym w parametrach Instynktu wyszukiwaniu łącznie po wszystkich wpisanych wyrazach ("AND") nie były zwracane puste wartości, gdy wyszukiwana fraza zawiera ciąg "OR".

- poprawiono opisy błędów podczas generowania deklaracji elektronicznych. Dotyczy deklaracji VAT-UE, VAT-UEK, VAT-ZZ, VAT-ZT i VAT-ZD.

- i inne ulepszenia


Liczba pobrań: 1528
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:371.59 MB
Nazwa pliku: InsERT_GT_Ulepsz_1_32_HF2.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1528
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:371.59 MB
Nazwa pliku: InsERT_GT_Ulepsz_1_32_HF2.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca