Ala - Mała Księgowość 4.1.29.3

Ala - Mała Księgowość - z możliwości program skorzystają firmy, prowadzące księgowość samodzielnie, rozliczające się za pomocą Książki Przychodów i Rozchodów ( KPIR ) oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy. Aplikacja umożliwia również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-B, PIT-O, PIT-D, PIT-2K. Poniżej dostępny jest plik z opisem elektronicznego wysyłania formularzy z programu Ala do systemu e-Deklaracje.

Ala - Mała Księgowość to dającą bogate i rozbudowane możliwości korzystanie z fachowej pomocy prawnej (bezpośrednio w programie) - ABC Pomoc prawna praktycznie z każdego miejsca w programie księgowym dostarcza odpowiedzi na pytania z zakresu prawa podatkowego. Zapewnia dostęp do wskaźników i stawek księgowych, podatkowych oraz wzorów dokumentów, deklaracji podatkowych i aktów prawnych, oszczędzając czas i zapewniając płynność pracy. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy w księgowości, w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo lub testową, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknij POBIERZ, aby tam przejść.

Nowości w tym wydaniu:

- w menu Ustawienia-->Rozrachunki-->Kontroluj datę przy dodawaniu dok. kasowych w ustawieniach rozrachunku umożliwiono wyłączenia przestrzegania chronologii zapisu przy dodawaniu dokumentów kasowych. Aby program nie pilnował daty wprowadzenia dokumentów kasowych opcja Kontroluj datę przy dodawaniu dok. kasowych musi być wyłączona.


Liczba pobrań: 1039
Cena/licencja:Demo/Trial
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1039
Cena/licencja:Demo/Trial
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca