Gigabyte GA-970A-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/AHCI Preinstall Driver

Gigabyte GA-970A-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/AHCI Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-970A-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/AHCI Preinstall Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-H61M-D2P-B3 (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.3.0.10 lub Philips 190C1SB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Gigabyte GA-970A-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/AHCI Preinstall Driver to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.