Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72

Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI G41M-P35 BIOS 22.2, czy Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D. Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.