iBard24 Backup Online 2.8

iBard24 Backup Online to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych. Automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą czy też komputerów pracowników zapewni spokój i gwarancje odzyskania danych w sytuacji awaryjnej. Instalacja programu to zaledwie kilka minut, a za pomocą kreatorów z łatwością przeprowadzisz pierwszą kopię i ustawisz harmonogram backupu. Dzięki funkcji automatycznego wykonywania kopii zapasowej nie musisz pamiętać o codziennym backupie - proces przebiega w tle, o wybranych przez Ciebie godzinach. Dodatkowo dane składowane są na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center, co oznacza, że w sytuacji awaryjnej (kradzież komputera, powódź, wirusy), dane są zabezpieczone i możliwe do odzyskania poprzez każdy komputer podłączony do Internetu.

iBard24 Backup Online to między innymi: możliwość tworzenia i zarządzania kontami użytkowników wewnątrz konta głównego (m.in. zarządzanie uprawnieniami), możliwość backupu otwartych plików;, backup różnicowy, dostęp do danych przez przeglądarkę internetową lub aplikację instalowaną na komputerze oraz regulacja zajętości łącza i kompresja danych na czas przesyłu.

UWAGA

Konto testowe to 1 GB. Pełna funkcjonalność konta testowego dostępna przez okres 3 miesięcy. Po upływie okresu testowego konto przeobraża się w konto Test 1 GB dla klientów indywidualnych.


Liczba pobrań: 177
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:iComarch
Rozmiar:6.77 MB
Nazwa pliku: iBard24-Backup-Online_2.8.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 177
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:iComarch
Rozmiar:6.77 MB
Nazwa pliku: iBard24-Backup-Online_2.8.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca