Skład Opału 6.1

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tym wydaniu dokonano rozdziału programów wg branż. W przypadku, gdy prowadzimy wyłącznie skup i sprzedaż surowców wtórnych, używamy programu Punkt Skupu, w przypadku gdy prowadzimy wyłącznie sprzedaż wyrobów węglowych, używamy programu Skład Opału, w przypadku gdy prowadzimy działalność w obu branżach używamy jednego, dowolnego z nich, i odblokowujemy funkcje dla obu branż (menu Opcje - Wybór branży). Zakupionych wcześniej kluczy licencyjnych na nie trzeba wymieniać.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.