Sony Vaio VPCZ12JHX Notebook Utilities 1.0 for XP

Sony Vaio VPCZ12JHX Notebook Utilities 1.0 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ12JHX Notebook Utilities 1.0 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sharp MX-6240N Printer PCL6 PS Driver 1209A x64, czy HP Mini 311-1000NR UEFI Software 2.7.2.0. Kod programu Sony Vaio VPCZ12JHX Notebook Utilities 1.0 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.