Gigabyte GA-EX38-DS4 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8.9

Gigabyte GA-EX38-DS4 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-EX38-DS4 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8.9 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Shuttle X70N Intel Graphics Driver 15.28.8.2875 for Windows 8, czy Toshiba Satellite L875 Intel Chipset Utility 9.3.0.1020 for Wind. Gigabyte GA-EX38-DS4 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8.9 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 11
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Intel
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca