Lenovo ThinkPad Reserve Edition Intel SATA AHCI Driver 8.9.2.100

Lenovo ThinkPad Reserve Edition Intel SATA AHCI Driver 8.9.2.100 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad Reserve Edition Intel SATA AHCI Driver 8.9.2.100 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Philips 19C2502E Monitor Driver 2.8 for XP, czy ASRock H61M-VS3 Intel Display Driver 15.26.13.64.2778 for Vista6. Aplikacja Lenovo ThinkPad Reserve Edition Intel SATA AHCI Driver 8.9.2.100 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 20
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Intel
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca