Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall

Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver lub SAMSUNG Mobile USB Composite Device Driver 2.7.2.812. Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 27
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Intel
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca