Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7

Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad R51 Power Management Driver 1.65.05.21, czy Philips 241P3LES/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Programiści REALTEK zadbali, by Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.


Liczba pobrań: 29
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:REALTEK
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca