Mozilla Firefox 22.0 Beta 6

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW. Od wydania 19 posiada wbudowany czytnik PDF, umożliwiający odczytywanie dokumentów PDF bezpośrednio w przeglądarce. Niweluje to konieczność pobierania tych plików czy też korzystania z wtyczek takich jak Adobe Reader. Od wydania 20 mamy także panelowy menedżer pobierania i otwieranie trybu prywatnego w osobnym oknie

W wersji 21 ulepszono opcję Do Not Track oraz poprawiono wydajność w zakresie obsługi grafiki. Przeglądarka podpowie jakie czynności można wykonać w celu jej szybszego uruchamiania. Od najnowszej wersji deweloperzy będą mieli większe możliwości integracji Firefoxa z portalami społecznościowymi.

UWAGA

Wydanie Beta może być niestabilne


Liczba pobrań: 27
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:21.54 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 22.0b6.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 27
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:21.54 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 22.0b6.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca