Ferro Backup System 4.1

Ferro Backup System to system archiwizacji danych przeznaczony zarówno dla małych biur jak i dużych przedsiębiorstw i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych i sieciowych serwerach plików. Dzięki modułowi centralnego zarządzania umożliwia łatwe i wygodne wykonywanie kopii bezpieczeństwa z wielu komputerów równocześnie.

Ferro Backup System ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej, kompresji po stronie stacji roboczej, równoległego wykonywania zadań w krótkim czasie można wykonać kopie bezpieczeństwa z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej. W wersji 4.1 wprowadzono trzy ważne nowości aplikacji, które pozwalają na kompleksowe zabezpieczenie za pomocą kopii zapasowej plików przechowywanych na partycjach NTFS . Pierwszą z nich jest backup list kontroli dostępu DACL i SACL, dzięki czemu w przypadku awarii można odtworzyć pliki wraz z informacjami o prawach dostępu i zasadach inspekcji. Drugą jest możliwość wykonania kopii zapasowej zaszyfrowanych plików (EFS), których backup standardowymi narzędziami może nieraz sprawiać kłopoty. Trzecią z nowości jest przetwarzanie przez program dowiązań symbolicznych, dowiązań stałych i punktów ponownej analizy. Dzięki temu obiekty docelowe są archiwizowane tylko raz, bez względu na to ile dowiązań występuje w systemie plików. Pozwala to zmniejszyć rozmiar archiwów i skrócić czas archiwizacji. Pozostałe zmiany dotyczą usprawnień konsoli sterowania, obsługi skryptów po stronie serwera backupu i naprawy drobnych błędów znalezionych w poprzedniej wersji.

UWAGA

W wersji niezarejestrowanej istnieje możliwość podłączenia maksymalnie dwóch stacji roboczych (backupu dwóch komputerów). Wersja niezarejestrowana może być używana tylko w celach niezarobkowych i niekomercyjnych (w celach demonstracyjnych, testowych, dydaktycznych, badawczych oraz domowych).


Liczba pobrań: 95
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:FERRO Software
Rozmiar:1.92 MB
Nazwa pliku: Fbs4Inst_1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 95
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:FERRO Software
Rozmiar:1.92 MB
Nazwa pliku: Fbs4Inst_1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca