Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driver

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway M520 Conexant Modem Driver 6.1.24.0 for XP, czy Acer Aspire 9410Z Logitech Camera Driver 9.4.0.1120 for XP. Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.


Liczba pobrań: 33
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:AMD
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca