Razer Blackwidow Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14

Razer Blackwidow Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Razer.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Razer Blackwidow Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASIX AX88178 USB to Ethernet Adapter Driver 1.4.1.28 for XP, czy Toshiba Satellite Pro U400 Acoustic Silencer Driver 3.01.03 for . Razer Blackwidow Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 65
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Razer
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca