Sony Vaio VPCZ21TGX/B Intel Wireless Display Software 2.0.31.0 f

Sony Vaio VPCZ21TGX/B Intel Wireless Display Software 2.0.31.0 f to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ21TGX/B Intel Wireless Display Software 2.0.31.0 f jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASRock H61TM-ITX XFast USB Utility 3.02.31 czy Acer Aspire 7739Z Intel Graphics Driver 8.15.10.2372 for Windows. Kod programu Sony Vaio VPCZ21TGX/B Intel Wireless Display Software 2.0.31.0 f został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.


Liczba pobrań: 21
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca