Sony Vaio VPCZ13FGX/B Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby EVGA nForce 790i Ultra SLI Realtek Audio Driver 2.67 for Vista/W, czy Gigabyte GA-946GMX-S2 (rev. 1.0) BIOS F2. Sony Vaio VPCZ13FGX/B Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 61
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Synaptics
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca