Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel Management Engine Driver

Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel Management Engine Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel Management Engine Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad T420 Intel RST Preinstall Driver 11.2.0.1006 lub Acer Aspire E1-431G Synaptics Touchpad Driver 16.2.10.19 Upgrade. Kod programu Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel Management Engine Driver został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.