Księga Przychodów i Rozchodów KPiR 2.09.B

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to zaawansowane i profesjonalne narzędzie, przeznaczone dla biur rachunkowych. Poza typową funkcjonalnością charakterystyczną dla linii programów KPiR, aplikację wyposażono w moduł planowania pracy, prezentacje statystyk księgowania, możliwość współpracy zdalnej z pracownikiem pracującym poza biurem, oraz opcje definiowania zamknięcia miesiąca rozliczeniowego. Ponadto nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, pozwala na prezentacje w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa oraz przegląd aktualnych parametrów stawek i składek ZUS. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, stale i szybko aktualizowane do zmieniających się regulacji prawnych.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR w tej wersji wprowadza następujące zmiany:

- w menu nowoczesnym programu przywróciliśmy opcję: „Współpraca z innymi programami”.

- usunęliśmy błąd SQL pojawiający się w niektórych przypadkach przy weryfikacji danych.

- usunęliśmy eksport do programu Płatnik pracowników, którzy w parametrach mieli zaznaczone: „Nie uwzględniać na deklaracji ZUS”.

- zlikwidowaliśmy błąd EZSQLException Status: 42601, który pojawiał się podczas operacji: „Weryfikacja poprawności bazy danych”.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.