Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive

Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gateway ML6720 Intel Chipset Driver 8.2.0.1014 for XP czy Philips 220C1SB/00 Monitor Driver 1.0 for XP. Programiści AMD zadbali, by Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Drive były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.