Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ12BGX Wireless Switch Setting Utility 4.1.03.12100, czy Sony Vaio VPCZ11RGX/S Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP. Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.