Gigabyte GA-G31M-ES2C (rev. 2.3) BIOS FD

Gigabyte GA-G31M-ES2C (rev. 2.3) BIOS FD to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-G31M-ES2C (rev. 2.3) BIOS FD to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Philips HTS8140/55 Home Theater Firmware 31, czy Gateway MX8700 WIDCOMM Bluetooth Driver 5.0.1.2200 for XP. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-G31M-ES2C (rev. 2.3) BIOS FD były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.