Genius MaxFire G-12U Vibration Game Pad Driver 1.0 for XP64/Vist

Genius MaxFire G-12U Vibration Game Pad Driver 1.0 for XP64/Vist to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Genius MaxFire G-12U Vibration Game Pad Driver 1.0 for XP64/Vist, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Albatron PX875P Pro(V2.0) Marvell LAN Driver 6.32 lub Toshiba Equium A300D Conexant Audio Driver 4.36.10.0 for Vista. Programiści GENIUS zadbali, by Genius MaxFire G-12U Vibration Game Pad Driver 1.0 for XP64/Vist były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.