Gateway M-16 Marvell WLAN Driver 1.0.2.0 for Vista

Gateway M-16 Marvell WLAN Driver 1.0.2.0 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Gateway M-16 Marvell WLAN Driver 1.0.2.0 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45, czy Toshiba Satellite U400 HDMI Control Manager Driver 1.6.0.4 for V. Programiści Marvell zadbali, by Gateway M-16 Marvell WLAN Driver 1.0.2.0 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.