Videora 2.14
- 17.01.2006

Narzędzie do pobierania plików wideo z Internetu przy pomocy technologii "peer to peer" (BitTorrent) oraz Really Simple Syndication (RSS). Dzięki temu aplikacja automatycznie i inteligentnie znajduje i pobiera pliki wideo, które chcemy obejrzeć.
Program jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy go zainstalować i już można wyszukiwać, a przy pomocy takich funkcji jak Want Lists lub Season Tickets możesz oglądać swoje ulubione filmy, bez względu na to gdzie jesteś - wystarczy szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz Windows. Pierwsza opcja oferuje porządkowanie filmów w grupy: tytuły, kanały, studia lub gatunek dla prostszego pobierania, a druga automatycznie uruchamia pobieranie ulubionych filmów wg wspomnianych wcześniej kategorii. Dzięki częstym synchronizacjom z serwerem Videory listy filmów są ciągle aktualne.
Dużą zaletą jest możliwość przeszukiwania stron internetowych, stosowanie filtry, oraz obsługa RSS. To dzięki tej ostatniej funkcji możemy śledzić nowości w Sieci nie otwierając kilkunastu stron z torrentami.
Zalety programu:
- szybsze transfery, niż w przypadku użycia programu Kazaa;
- nie zawiera programów spyware czy adware;
- wbudowane oprogramowanie (znakomity BitCommet);
- pobieranie plików z wielu źródeł;
- dostosowanie wyszukiwania do własnych potrzeb;
- pomoc techniczna;
- historia pobranych plików.
Liczba pobrań: | 720 |
Cena/licencja: | Trial |
Producent/dystrybutor: | Videora |
Rozmiar: | 2.25 MB |
Nazwa pliku: | Videora_Install.exe |
Ocena: | |
Twoja ocena: |