Gigabyte GA-Z68XP-UD5 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-Z68XP-UD5 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z68XP-UD5 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips SPC715NC/00 Webcam Driver 4.0 for Vista czy Acer Aspire M5-581T NVIDIA Graphics Driver 9.18.13.0630 Upgrade . Gigabyte GA-Z68XP-UD5 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.