Razer Cyclosa Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14

Razer Cyclosa Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Razer.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Razer Cyclosa Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro U400 HDMI Control Manager Driver 1.7.0.5 f lub Lenovo ThinkPad R500 Ricoh Card Reader Driver 3.64.02 for Window. Razer Cyclosa Keyboard Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 1011
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Razer
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca