Pc-cillin Internet Security 14

Nowoczesny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows. Pozwala on na wykrywanie i usuwanie "tradycyjnych" wirusów (plików, boot sektora), wirusów typu makro, wirusów rozprzestrzeniających się poprzez pocztę e-mail oraz zapewnia skuteczną ochronę przed wrogimi apletami Java oraz ActiveX.

Dodatkowo, program pozwala na zablokowanie lub ograniczenie dostępu do wybranych serwisów internetowych, które mogą zawierać niepożądane treści. Podstawowym składnikiem ochrony antywirusowej jest skaner działający w tle, podczas pracy komputera i kontrolujący wszystkie operacje dokonywane na zbiorach, jak uruchamianie, otwieranie, kopiowanie, przesuwanie lub zapisywanie.

Nowości:

- zabezpieczenie przeciw pharmingowi - pharming to nowy typ ataku, polegający na przekierowaniu użytkownika, który chce połączyć się ze stroną internetową swojego banku na inną, fałszywą stronę przygotowaną przez autora ataku. W ten sposób przestępcy internetowi mogą wejść w posiadanie danych dostępowych do konta internetowego.

- Anti-Fraud Wizard to kreator pozwalający ustawić reguły blokowania określonych stron WWW tak, aby skuteczniej uniknąć internetowego oszustwa. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pasek narzędzi Anti-Fraud Toolbar, który umożliwia weryfikację strony podczas jej przeglądania.

- konsola zarządzająca, która umożliwia centralne administrowanie zabezpieczeniami wszystkich komputerów podłączonych do domowej sieci.

Wersja 30-dniowa.


Liczba pobrań: 704
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Trend Micro
Rozmiar:46.17 MB
Nazwa pliku: tis14engb_1485_eval30.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 704
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Trend Micro
Rozmiar:46.17 MB
Nazwa pliku: tis14engb_1485_eval30.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca