Genius Ergo 725 Laser Mouse Driver 1.3

Genius Ergo 725 Laser Mouse Driver 1.3 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GENIUS.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Genius Ergo 725 Laser Mouse Driver 1.3, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Precision 650 HLDS GDR-8084N Firmware 1.02 czy Foxconn H77MXV-D Intel Management Engine Driver 8.1.0.1263. Aplikacja Genius Ergo 725 Laser Mouse Driver 1.3 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 777
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:GENIUS
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca