Księga Przychodów i Rozchodów KPiR 2.10.A

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to zaawansowane i profesjonalne narzędzie, przeznaczone dla biur rachunkowych. Poza typową funkcjonalnością charakterystyczną dla linii programów KPiR, aplikację wyposażono w moduł planowania pracy, prezentacje statystyk księgowania, możliwość współpracy zdalnej z pracownikiem pracującym poza biurem, oraz opcje definiowania zamknięcia miesiąca rozliczeniowego. Ponadto nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, pozwala na prezentacje w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa oraz przegląd aktualnych parametrów stawek i składek ZUS. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, stale i szybko aktualizowane do zmieniających się regulacji prawnych.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR w tej wersji wprowadza następujące zmiany:

- poprawiliśmy błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie niezapłaconych faktur. Dla zwiększenia przejrzystości dodaliśmy opcję pozwalającą wyświetlić faktury bez zaznaczonej kontroli płatności jako niezapłacone lub częściowo zapłacone w ewidencji sprzedaży i zakupu.

- usunęliśmy zbędny numer PESEL na deklaracji VAT- 7(14).

- poprawiliśmy błąd związany z korektą kosztów przekraczających wysokość kosztów w danym miesiącu.

- dodaliśmy nowe formularze VAT- UE(3) oraz VAT- UEK(3).menu nowoczesnym programu przywróciliśmy opcję: „Współpraca z innymi programami”.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.