Toshiba Satellite Pro L770 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi

Toshiba Satellite Pro L770 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite Pro L770 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Mini 1023TU Marvell LAN Driver 1.00 A3 for XP, czy Sager NP5670 Realtek Audio Driver 3.37.1 for 2000/XP. Toshiba Satellite Pro L770 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.