Gateway MC78 Atheros WLAN Driver 7.6.0.172 for Vista

Gateway MC78 Atheros WLAN Driver 7.6.0.172 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway MC78 Atheros WLAN Driver 7.6.0.172 for Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Konica Minolta bizhub C25 Printer Twain Driver 1.0.0.0 for Serve czy Lenovo ThinkPad SL300 Power Manager Utility 6.45 for Vista/Windo. Gateway MC78 Atheros WLAN Driver 7.6.0.172 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.