Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer PS Driver 1.2.1.0 for W

Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer PS Driver 1.2.1.0 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer PS Driver 1.2.1.0 for W to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI G41TM-P33 BIOS 1.C, czy Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 1.1.0.0 for Vista. Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer PS Driver 1.2.1.0 for W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 37
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Konica Minolta
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca