MSI A55M-P33 AMD Cool and Quiet Driver 1.2.2.0 for XP

MSI A55M-P33 AMD Cool and Quiet Driver 1.2.2.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz MSI A55M-P33 AMD Cool and Quiet Driver 1.2.2.0 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ213GXB Intel Wireless Bluetooth Driver 1.0.67.2056 czy Panasonic KX-MC6260E Multi-Function Station Device Monitor Utili. Aplikacja MSI A55M-P33 AMD Cool and Quiet Driver 1.2.2.0 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 567
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:AMD
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca