Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62

Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Authentec.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCZ11NGX Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.11 for czy ASUS UX42VS Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 for Wind. Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 808
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Authentec
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca