Skład Opału 6.4.4

Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W tej wersji dodano:

- możliwość automatycznego generowania i drukowania raportów dla wszystkich pozycji w magazynie po kolei (opcja AUTOMAT w opcjach raportów). Teraz takie raporty jak np. raport ilościowo-wartościowy, można wykonać dla wszystkich kodów / wyrobów na raz, bez konieczności kolejnego ich wybierania i potwierdzania wydruku.

- możliwość przerwania wykonywania raportów klawiszem Esc.

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.