Odpaskudzacz PRO 2.0.3.50 Beta pl

Aplikacja, która ma za zadanie ułatwić odczytywanie tekstów zapisanych umyślnie poprzez stosowanie w losowy sposób wielkich i małych liter albo dodawanie do liter zbędnych znaków diakrytycznych. Przykładem takiego tekstu może być: "JAkIś pRzYKłaDoWy tEkST", lub "JäkÍš přžÝkĽáĐÓwÝ tÉkšt". Tekst taki jest trudny do odczytania. Po wklejeniu go w górną część programu i kliknięciu przycisku "Odpaskudź" otrzymamy w wyniku taki, całkiem czytelny tekst: "Jakis przykladowy tekst".

Program w wersji PRO potrafi działać także w drugą stronę i zapaskudzać tekst korzystając z jednej z wymienionych metod, a więc albo mieszając wielkie i małe litery, albo dodając do nich zbędne znaki diakrytyczne.

W najnowszej wersji programu dodano obsługę dowolnych tablic konwersji (do programu dołączono talbice Windows 1250 oraz UNICODE), które wykorzystuje się zarówno w procesie odpaskudzania jak i zapaskudzania tekstu. Do programu dołączony jest także edytor tablic umożliwiający zmodyfikowanie już istniejących lub stworzenie własnych. Podczas pierwszego startu programu nalezy wskazać wykorzystywane tablice.

Zaleca się następujący wybór:

- Tablica odpaskudzania: UNICODE + Windows 1250 -> ASCII

- Tablica zapaskudzania: Windows 1250 -> Windows 1250


Liczba pobrań: 1248
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dawid Najgiebauer
Rozmiar:745 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca